printlogo


شرمساری در 20 دقیقه!
حجت الاسلام دکتر علی جعفری


صحنه گردانان مجلس در تصویب 20 دقیقه ای قانون اجازۀ اجرای برجام پاسخگوی رهبری باشند
 رهبر انقلاب: مشکلات موجود در مساله توافق هسته ای بخاطر عجله در زودتر به سرانجام رساندن توافق است
بالاخره بعد از گذشت یکسال خسارتبار از تصویب 20 دقیقه ای قانونی در مجلس که به دولت اجازه می داد برجام را اجرا کند با بیانات صریح رهبری معلوم شد که نظر ایشان تصویب 20 دقیقه ای برجام در مجلس نبوده است و ایشان با شتاب زدگی در بررسی و تصویب برجام مخالف بوده اند.
همان روزها که با صحنه گردانی علی لاریجانی در جلسۀ علنی، محمدرضا باهنر در جلسۀ غیرعلنی و  محمد حسن ابوترابی فرد در جلسات کمیسیون برجام و به پشتوانۀ این ادّعای مبهم و مشکوک که تصمیم «نظام» بله گفتن سریع السّیر به پخت و پز ظریف و تیمش است، نظرات کارشناسی و انتقادی کمیسیون تخصصی بررسی برجام به بایگانی سپرده شد حسین شریعتمداری نوشت:
لاریجانی در جلسه غیرعلنی قبل از شروع جلسه علنی، ادعا کرده بود تصمیم کشور بر تصویب طرح یک فوریتی امروز است و گفته بود «قرار است پیشنهادهای نمایندگان درباره جزئیات طرح مطرح نشود»! و یکی از نمایندگان پرسیده بود منظور شما از تصمیم کشور چیست؟ و لاریجانی پاسخ داده بود «همان که خودتان می‌دانید»! و پس از آن آقای باهنر توضیح می‌دهد که این تصمیم شب گذشته در یک جلسه سه نفره با حضور آقایان لاریجانی، شمخانی و حجازی گرفته شده است!
 


Page Generated in 0/0052 sec