printlogo


دستگاه شنود برای چه کاری وارد نهاد ریاست جمهوری شده؟
حجت الاسلام حمید رسایی

آیت الله آملی لاریجانی در سخنان هفته گذشته خود، در کنار موضوع بابک زنجانی و تعلل دولت در رسیدن به سرنخ های خارجی اموال و هزینه کرد بابک زنجانی، نکته بسیار مهم دیگری را هم گفت اما از آنجا که اکثر رسانه ها روی پول های بابک زنجانی متمرکز شده بودند، این موضوع مغفول ماند. رئیس قوه قضائیه گفت: «پول های نهاد ریاست جمهوری کجا خرج می شود؟ ما حرفی نداریم که هم در قوه قضائیه و هم در نهاد ریاست جمهوری، معلوم شود که این تجهیزات بسیار فنی مربوط به امنیتی را بدون اطلاع نیروهای امنیتی به داخل ریاست جمهوری بردند، با اجازه که بوده است؟ به چه وجهی بوده است؟ پولش از کجا آمده است؟» یک روز پس از اظهارات صریح آیت الله آملی لاریجانی، حسن روحانی در توئیترش به بخشی از سخنان وی پاسخ داد، اما در خصوص ورود تجهیزات امنیتی به داخل نهاد ریاست جمهوری سکوت کرد!
سئوال این است که تجهیزات امنیتی - که غیر از دستگاه شنود چیزی دیگری نمی تواند باشد - با چه هدفی وارد نهاد ریاست جمهوری شده است؟ همه می دانند که در اطراف نهاد ریاست جمهوری، نهادها و سازمان های مهمی مانند بیت رهبر انقلاب، شورای عالی امنیت ملی، شورای نگهبان، دفتر آیت الله آملی لاریجانی و مجمع تشخیص مصلحت نظام – که قطعا موضوعیتی نداشته - در این محدوده قرار دارد؟
آقای روحانی! موضوع حساب های خارجی بابک زنجانی و کمک میلیاردی به ستاد انتخاباتی به کنار، در توئیتر خود پاسخ دهید که نظرتان در باره این بخش از اظهارات آیت الله آملی لاریجانی چیست؟ دستگاه شنود با مجوز چه کسانی و با چه هدفی، بدون اطلاع نیروهای امنیتی، وارد نهاد ریاست جمهوری شده است؟
 


Page Generated in 0/0054 sec